Jump to content
Sign in to follow this  
Nike_Bird

D.U.K.

Recommended Posts

1. Kodėl mano užsakymas neįvykdytas?
Užsakymai yra vykdomi automatiniu būdu ir dažniausiai būna įvykdomi per 1 valandą, tačiau perkant kai kuriais būdais įvykdymas gali užtrukti iki 24 valandų. Jeigu per 24h jūsų užsakymas nebuvo įvykdytas, tuomet susisiekite su paysera.lt pagalba arba rašykite asmeninę žinutę forume vartotojui Mantis_Westas, taip pat galite rašyti į Skype, nickas: mantelis894

2. Ar galiu gauti nemokamą administratorių serveryje arba moderatorių forume?
Gauti šias pareigas galite tik tuomet, jei vyksta rinkimai, arba esate išrinktas administracijos nuožiūra. Įprastai nemokamų administratorių serveryje ir forumo moderatorių NEDALINAME.

3. Pirkau kreditus SMS žinute ir negavau, ką daryti?
Sistema paprastai veikia taip: jūs išsiunčiate SMS žinutę su taisyklingu raktažodžiu turėdami sąskaitoje pakankamai pinigų (truputį daugiau nei reikia SMS žinutei), gaunate atgal dvi SMS žinutes, patvirtinančias jūsų mokėjimą. Tuomet serveryje parašote komandą /atsiimti ir gaunate kreditus. Tuomet vėl galite pirkti kreditų. Atgalinės žinutės kartais gali vėluoti, palaukite. Jeigu viską padarėte TAISYKLINGAI, bet ilgą laiką negaunate atgalinių žinučių, o pinigai buvo nuskaityti nuo jūsų sąskaitos, susisiekite su Mantis_Westas. Dažniausios bėdos: nepakankamas sąskaitos likutis, neteisingai įvestas raktažodis, techniniai nesklandumai.

4. Mane apgavo kitas žaidėjas, ką daryti?
Apgavysčių atvejais mes nepadedame, visus veiksmus serveryje atliekate savo nuožiūra ir visą riziką prisiimate patys. Mes už kitus žaidėjus neatsakome.

5. Ar įmanoma pakeisti žaidėjo slapyvardį (nicką) arba perkelti viską į kitą paskyrą?
Techniškai tai yra įmanoma, tačiau dėl tam tikrų priežasčių, kurių negalime atskleisti, mes to nedarome.

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...