Jump to content
Sign in to follow this  
Nike_Bird

Gidas Pradedantiesiems

Recommended Posts

Gidas pradedantiesiems

Ši tema skirta būtent tiems, kurie dar tik pradeda žaisti šiame serveryje. Čia rasite viską nuo A iki Z - GTA San Andreas bei SA:MP įsirašymas, užsiregistravimas „Sng“ projekte bei tolimesnė veikla serveryje.

GTA San Andreas bei SA:MP atsisiuntimas bei registracija serveryje

Pirmiausia, įsirašome žaidimo komponentus - GTA San Andreas bei San Andreas Multiplayer.

San Andreas Multiplayer atsisiuntimo nuoroda: *Spausti* Siunčiamės client'ą. Instaliuodami nurodome GTA San Andreas direktoriją ir laukiame, kol įsirašys.

Viską įsirašę, jungiame SA:MP. Atsidariusiame lange spaudžiame varnelę oranžiniame kvadrate, atsidariusioje eilutėje rašome: samp.sng.lt:7777 ir spaudžiame Ok. Serveris nuo šiol bus išsaugotas iš karto atidarius šią SA:MP lentelę. Prieš jungdamiesi į serverį, dar turime padaryti vieną dalyką. Viršuje matome Name, ten įrašome savo susigalvotą slapyvardį, kurį turėsite žaidime. Jis privalo būti Vardas_Pavardė formos ir pageidautina, kad būtų kuo padoresnis, priešingu atveju, rizikuojate gauti BAN žaidime. Atminkite, kad šio slapyvardžio pasikeisti nebegalėsite, todėl gerai pagalvokite prieš kurdamiesi. Suvedę slapyvardį, 2 kartus spaudžiame ant serverio ir spaudžiame Connect. Jungiantis jūsų iš pradžių prašys susikurti norimą slaptažodį. Kai viską atliksite atsidursite San Fierro stotyje. Sveikinu, jūs užsiregistravote serveryje.

Veikla serveryje

Vos užsiregistravus serveryje, pirmas dalykas, kurį rekomenduotumėme padaryti, tai susipažinti su serverio komandomis, jas galite rasti atsidarę chat langą (T raidė) ir parašę /komandos. Ten rasite viską, ko gali prireikti žaidžiant mūsų serveryje - jūsų turimo turto informacija, tarnybų iškvietimas, naujokų komandas bei daug kitų. Turbūt jau pastebėjote, kad turit 10,000 eur - tai pinigai, duodami naujai užsiregistravusiems vartotojams. Susipažinę su komandomis, galite judėti toliau. Netoli stoties, kurioje dabar esate, galite rasti dviračius su kuriais siūlome iš karto važiuot į Regitrą laikyti automobilio teisių, nes be jų negalėsite vairuoti. Ją bei visas kitas vietas galite rasti parašę komandą /gps. Vairuodami be teisių, galite sulaukti tikrai didelių baudų iš mūsų serverio teisėsaugininkų. Atsakę į teorijos užduotis, sėskite į Regitros automobilį, parašykite komandas /dirzas bei /autopilotas, naudodami jas būsite saugūs ir stipriai sumažinsite riziką neišlaikyti egzamino. Praktikos egzaminas paprastas - nesugadinkite automobilio ir važiuokite į raudonus taškus.

Išlaikę egzaminą ir gavę teises, galite dirbti įvairius darbus be pakvietimo, kurie atneš jums papildomo pelno. Visus darbus galite rasti parašę komandą /darbai. Kiekvienas darbas reikalauja tam tikro minimalaus patirties skaičiaus, kurį galite pasitikrinti paspaudę Tab mygtuką klaviatūroje arba parašę komandą /info. Išsirinkę norimą darbą, sėskite atgal ant dviračio arba kvieskite taksi (/kviesti), kuri jums, kaip naujokui, bus nemokama. Vairuotojui pasakykite kur norite važiuoti ir jis jus nuveš. Dirbdami darbiniame transporte, jūs kelsitės uždarbį, kurį patikrinti galite su komanda /uzdirbau. Algą galite atsiimti kiekvieną dieną 18:00 - 23:00 valandomis bei visą parą sekmadieniais. Uždirbę reikiamą sumą pinigų, galite nusipirkti nuosavą automobilį, kurių kainos prasideda nuo 3,000 Eur ir baigiasi net 5,000,000 Eur. Jas rasite parašę komandą /gps. Taip pat, važinėdami tiek darbiniu, tiek nuosavu automobiliu ir neviršydami 90km/h (/autopilotas), gausite po 20 eur/min, o laikydami automobilio būklę ne žemesnę nei 900, gausite po 10 eur/min. Visas savo išlaidas bei uždirbamus pinigus galite patikrinti su komanda /balansas.

Darbai su pakvietimu

Jeigu jau įsivažiavote serveryje ir norite pradėti uždirbti rimtesnius pinigus, siūlome jums darbus su pakvietimu. Į šiuos darbus galima patekti tik per specialias atrankas, kurios vyksta daugiausiai forume, tačiau galima pastebėti ir žaidime. Atrankos į tokius darbus vyksta tik tada, kai direktoriui pritrūksta darbuotojų, todėl turite kantriai laukti savo norimo darbo atrankos. Darbai su pakvietimu nėra tokie patys, kaip darbai be pakvietimo. Čia jums bus užduodami pakankamai sunkūs klausimai apie darbą į kurį pildote. Jeigu atsitiko taip, kad pamatėte skelbimą apie rengiamą atranką žaidime, daugiausiai šansų, kad į ją pateks greičiausiai pasiekę, todėl turite būti pasiruošę. Tokio tipo atrankoje anketos pildyti nereikės, tačiau būsite apklausiami darbo valdžios. Atsiminkite, kad darbai su pakvietimu turi pakankamai griežtus reikalavimus, todėl privalote laikytis taisyklių, nes, priešingu atveju, būsite išmesti ir teks ieškotis naujo darbo.

Klubai

Klubų veiklos dažniausiai vilioja tuos, kurie mėgsta susišaudymus bei veiksmą laisvu laiku. Į klubus patekti yra daug paprasčiau nei į darbus su pakvietimu. Žinoma, jie vykdo atrankas žaidime, tačiau dažniausiai užtenka tiesiog paprašyti priimti. Klubai neturi darbo taisyklių, tačiau aktyvumas jiems taip pat labai svarbus, todėl privalote būti aktyvus veiksmo dalyvis, jeigu nenorite būti išmestas. Klubų veikla dažniausiai susideda iš kitų klubų užėmimo bei savojo klubo gynimo nuo kitų klubų. Galbūt tai skamba kiek nuobodžiai, tačiau taip tikrai nėra, geri klubai visada sugeba užtikrinti pastovų veiksmą, kuriuo būsite patenkinti.

Veikla laisvalaikiu

Turite laisvo laiko ar tiesiog norite gerai praleisti laiką serveryje? Mes turime ką pasiūlyti. Mėgstantys lošti, visada galite užsukti ant Los Santos tilto, kur yra žaidžiamas žaidimas - /moneta (spėjama kas iškris - herbas ar skaičius). Šie žaidimai žaidžiami su kitais serverio žmonėmis.

Taip pat turime pramogą ir mėgstantiems pasišaudyti, serverio žaidėjai ją praminė /tpdm, nes šio teleporto privilegija yra suteikiama VIP nariams. Čia būsite įkeliami į mažą patalpą, kurioje galėsite šaudytis su kitais serverio žaidėjais. Prieš įeinant į susišaudymo vietą, turite patys pasirūpinti ginklais, kuriais šaudysitės. Šią pramogą yra ypač pamėgę mūsų serverio mafijos bei gaujų nariai. /tpdm yra visai netoli /tpvip teleporto.

Sng.LT administracija linki jums gero bei smagaus žaidimo! 🙂

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...