Jump to content

Tony_White

Nariai
 • Pranešimų skaičius

  72
 • Prisijungė

 • Paskutini karta lankėsi

 • Days Won

  3

Tony_White last won the day on September 22

Tony_White had the most liked content!

Reputacijos taškai

19 Nepasireiškęs

Apie Tony_White

 • profile_rank
  Pradedantysis

Profilio lankytojai

340 profilio peržiūros
 1. THE BEST BUVĘS DONORAS. JO ELGESYS YRA VISIEMS PASIDIDŽIAVIMAS, KAD DAR TOKIŲ BŪTU ŽMONIŲ KURIE NEŽINO, KAD -REP NEATIMA REPUTACIJOS IŠ  FORUMO VARTOTOJO ;DDDD. (sena fotkė seniukai, ka tu?) @John_Capone

  3a67d2f73e47add97cc5318b643f220f717.png

 2. Kaip čia be pareigų? 😕

  1. Tony_White

   Tony_White

   Nežinau, susimąstyk.

 3. 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Tony_White 2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė: @Krisas_Gucci 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Neužmetęs "NUM2", uždėjo /bega. 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA):
 4. Fast Gun Sellers ( FGS ) - ginklų prekeivių elitas. Tai yra papildomas rangas žaidime, kuriame bus tik darbo Elitas (tai nėra aukščiausias rangas). Jame bus tik labiausiai patikimi žmonės ginklų prekeivių valdžios. Į jį patekti bus galima tik gavus valdžios pasitikėjimą. Rangas sukurtas tam, kad kiti žinotų, su kuo turi reikalą - ar su eiliniu darbuotoju - ar su elitiniu darbuotoju. Forume prie slapyvardžio bus [FGS]. Kai kurie FGS nariai galės tvarkyti kai kurias ginklų prekeivių temas. Taip pat gali pardavinėti šaltuosius ginklus, kurių nėra dėžėje neturint atitinkamo rango. Taip pat FGS nariai gali nesilaikyti kai kurių darbo taisyklių. FGS nariai nėra atleisti nuo dienos minimumo. Aš, FGS vadas galiu leisti FGS nariams imti iškvietimus su nuosavu transportu ar /to komanda, neturint jiems atitinkamo rango, jei sunkiai yra renkami iškvietimai. FGS nariams G sėdėti yra draudžiama taip pat, kaip ir paprastiems darbuotojams. Elito nariai: Emka_Fire
 5. Sveikas, Justai. Sėkmės gyvenime, bei žaidime.
 6. Sveikas atvykęs McGregorai. Sėkmės projekte.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_White Koks jūsų amžius?: Man 14 metų. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Forumą palieku visados, tik karts nuo karto refresh'inu. Tai sakykim apie visą dieną vos ne, būnu tam forume. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Apie 250-350 minučių. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Taip esu. Buvau du kartus moderatorius, bei serverio čyterių gaudytojas. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius, turi prižiūrėti paskirtas temas, bausti forume lankytojus, jei jie nusižengė forumo taisyklės, kaip: Free post'inimas, keiksmai, įžeidinėjimai, IP platinimas ir t.t. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Lankausi "Pristatymai", "Pasiūlymai, įdėjos" dažniausiai. Nes norisi pasižiūrėt žaidėjų prisistatymus, bei kokias įdėjas siūlo, kad būtų serveryje. Aišku būna, kad ir kituose lankausi, bet šituose, dažniau užeinu. Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Kokias temas man paskirs, tokias ir prižiūrėsiu. Kokių spragų radote Sng.Lt forume? Šiuo metu, jokių klaidų neradau. Viskas normaliai. Jei rasčiau spragą, tikrai praneščiau pagrindiniams administratoriams. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Man asmeniškai nieko netrūksta. Viskas ko reikia, tikrai yra ir užtenka. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Naujų nesu prigalvojęs. Bausiu už tas patį, kaip: Free post'inimas, keiksmai, įžeidinėjimai, asmeninės informacijos platinimas, IP adreso platinimai, ir t.t. Ar sugebėsite padėti Sng.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Taip, būtinai padėsiu, jei jiems reiks pagalbos. Kodėl turime rinktis būtent jus? Nes esu buvęs tose pareigose, tai norisi vėl gaut moderatorių, ir šį kartą, nebebūt nušalintas už dienos. Nes praeitą kartą kalbėjau apie vieną dalyką, kurį neminėsiu, tai dėl to ir buvau nušalintas. Šį kartą pasitaisysiu.
 8. Už. Nes kadangi, šiandien tokia pati situacija buvo. Užtildytas žaidėjas išsikvietė ginklų prekeivius, atvažiavau, ir jis negalėjo nieko pasakyti, ką nori pirkti. Tad manau šią įdėją reiktų įgyvendinti.
 9. Žadėjas į mūsų nalogų sąrašą nebus įdėtas, nes įrodymuose nesimato, kad jis tave šaudė. Pareiškimas atmestas.
 10. Ginklų prekeivių paslaugos. Turint paslaugas, ginklai kainuos jums pigiau, nei įprastai. Paslaugų kainos: Darbui: 1 Savaitei - 2.000.000 € 1 Mėnesiui - 3.000.000 € Žaidėjui: 1 Savaitei - 1.000.000 € 1 Mėnesiui - 2.000.000 € Priežastys, dėl kurių galite prarasti ginklų prekeivių paslaugas: • Nepagarba Ginklų prekeivių valdžiai (Įžeidinėjimas, žeminimas, ir t.t.). • Ginklų prekeivių žudymas, apšaudymas, trukdymas darbui. Pinigų negrąžiname. Užsisakę darbai: - Užsisakę žaidėjai: -
 11. Nalogų pareiškimai Tai, tema, kurioje bus surašyti darbai, žmonės, kurie yra ginklų prekeivių naloge, bei išsipirkimų kainos. Naloge esantiems žaidėjams viskas kainuoja 2x brangiau. Nalogą galite gauti už įvairius dalykus, kaip kenkimą darbuotojams, jų įžeidinėjimą, šaudymą ir t.t. Taisyklės: Draudžiama klastoti įrodymus. Įrodymai galioja 24h nuo jų pasidarymo. Privaloma nuotraukas kelti į part.lt, talpix.lt arba imgur.com Jūsų forumo V_P turi sutapti su žaidimo, nes kitaip pareiškimas bus atmestas. Žaidėjui išsipirkimas iš nalogo - 800.000€ iki 2.000.000€ Kainos gali būti didinamos. Žaidėjai turintys nalogą: Nalogo pareiškimo anketa: 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Žaidėjo V_P žaidime: 3. Kokį pažeidimą padarė?: 4. Įrodymai (kelti į spoiler):
 12. Taisyklės: 1. Įrodymus būtina kelti į spoiler. 2. Nuotraukos turi būti keliamos į part.lt arba imgur.com 3. Jūsų forumo Vardas_Pavarde privalo sutapti su žaidimo ( taikomos išimtys ). 4. Būtina pažymėti žmogų pvž: @Tony_White 5. Norint pridėti papildomos informacijos redaguojate savo pranešimą ir prirašote „Papildau:“ 6. Įrodymai negali būti apkarpyti. 7. Atsakymą būtina paryškinti. 8. Įrodymai kaip ir įprastai galioja 24h. 9. Prie įrodymų (4 anketos punkte) būtina įkelti savo /info lentelę. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: 3. Kodėl peikiate darbuotoją: 4. Įrodymai (kelti į spoiler):
×
×
 • Create New...