Jump to content

Richard_Orion

Nariai
 • Turinio skaičius

  55
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Richard_Orion paskutinį kartą laimėjo Liepos 18

Richard_Orion turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

33 Mėgstamas

4 sekėjų

Apie Richard_Orion

 • Nario rangas
  Pradedantysis
 • Gimtadienis 2003.05.30

Kontaktai

 • Skype
  rytisonline

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • XP
  70k~
 • VIP
  Nėra
 • Adminas
  3 lygio
 • Tr. priemonės
  Mountain Bike ; NRG-500

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Richard_Orion

  Jeigu greičiau kaip per 1sec maždaug bent pusę apkabos sušaudai, tai automatiškai užblokuoja.
 2. Richard_Orion

  Azoft Sans
 3. Richard_Orion

  Supratau iš kur idėja imta ir gana šaunu, kad bandai daryti vis kažką naujo, tai yra tik į naudą. Visgi, sub-tekste padarei menką klaidą. Prieš "kuris" reikėjo padėti kablelį. Kitą kartą kai darysi kažką panašaus su rectangle, tai bandyk, kad jie būtų simetriški ir sulyginti, nebent idėja yra viską padaryti išmėtytai. Viršutiniams rectangle atitenka daugiau darbo dalies nei apatiniams, todėl darydamas simetriją viršuje/apačioje ar šonuose, nepamiršk užsidėti ruleriu su ctrl+r. Tekstas bei logotipas taip pat nėra sulygiuoti, kas velniškai rėžia akį. Galėjai pabandyti uždėti kažkokį background ir pamažinti spalvoto layerio opacity, kadangi gradientas pereina ne švelniai ir nėra kokybės, smooth jausmo. Pats darbas yra iš esmės kaip ir užbaigtas, tačiau tekstas visai neatitinka darbo tematikos. Bandyk daugiau dirbti su blending options, nes kažko ties tuo tikrai trūksta. Good job, keep it up!
 4. Richard_Orion

  5min., tai lyg ir minėjau. dabar bandau dirbti su c4d ir illustratorium, tai kombinuoju žinias ir prie ps6, tačiau sunkiai sekasi šiuo metu.
 5. Richard_Orion

  S T I L L C H I L L I N ' https://imgur.com/a/G0ukSs9
 6. Buvo minėjusių, kad ne visos 7 kulkos ir vieną praleidau, tačiau atsisukit vaizdą 0.25 greičiu ir suskaičiuokit iššautas kulkas. 8 kartą šoviau, nes refleksai buvo, kad plak kol gali ir tiesiog parodė reloado animaciją. Visgi, deagle'o apkaboje rasi, tik 7 kulkas 😄. 

   

  1. Tomas_Kylin

   Tomas_Kylin

   gerai yra, gerai varai. varyk dar geriau. sekmes.. . . . . 

  2. Richard_Orion

   Richard_Orion

   bandysiu. tiesiog buvo porą žmonių, kurie sakė, kad vieną kulką praleidau, tai tiesiog fake facts 😄.

 7. Richard_Orion

  Matosi, kad žinai kaip reikia dirbti, tačiau darbą reikėjo atlikti šiek tiek didesnėje erdvėje. Galėjai bandyti 600x200 ar kažką panašaus, nes maži parašai jau seniai iš mados išėję ir kuo mažesnis darbas - tuo kokybė prastesnė. Patiko kaip padirbėjai su main tekstu, tačiau subą būčiau padaręs kitaip. Pasigedau ryškių spalvų, o norint dabaigti galutinį rezultatą dar kažko trūksta. Idėja labai gera, visgi, jeigu labai nori, kad ji būtų pristatyta iki galo, tai reikėjo šiek tiek daugiau darbo įdėti. Good job, keep it up!
 8. Sveiki, SNG HAXBALL CUP'o dalyviai, kurie gali prisistatykite penktadienį 16:00h TS3, kurie gali DC. https://imgur.com/zjlqWWV

 9. Richard_Orion

  @Tony_White agurkas iš prigimties. jk ;D
 10. Richard_Orion

  Paaiškink kur problema, nes bent jau man viskas atrodo įprasta.
 11. Richard_Orion

  Laba vakara, šiek tiek iškrypsiu iš temos, tačiau kažkaip pats užsimaniau darbelio ir sumaniau pasidaryti banerį. Sau visada gailiu laiko ir labai tingiu kažką daryti, nes dažnai būna, kad darbą, kurį darau sau, taip ir nepanaudoju. Šį kartą pamaniau ir save pradžiuginti, bet man darbe iš esmės dar kažko trūksta. Visgi, darbas tėra 5min., tačiau mano manymu jų užtenka. Ko dar trūksta darbe, kiek jį vertintumėte ar verta dar sugaišti laiko prie jo bei ar išvis pakeisti stilių? https://www70.zippyshare.com/v/N2ym3Jur/file.html
 12. Paskutinė diena užsiregistruoti! Taip pat paskelbta turnyro data bei balsavimas!

   

 13. Richard_Orion

  Jūsų slapyvardis serveryje: Richard_Orion. Ar tai Jūsų pačio kurtas filmukas?: Taip, mano. Apie ką yra susėjąs filmukas?: Cbug. Biški over-edited, bet sueis . Vaizdo įrašas(BŪTINA):
×