Jump to content

Nike_Bird

Globalūs moderatoriai
 • Turinio skaičius

  520
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  8

Nike_Bird paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 21

Nike_Bird turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

149 Mėgstamas

5 sekėjų

Apie Nike_Bird

 • Nario rangas
  ♥ Naste ♥

Kontaktai

 • Skype
  nike.bird
 • Tinklalapis
  SNG.LT

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Hawaii, Honolulu
 • Pomėgiai
  69

Žaidėjo informacija

 • XP
  -1
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio
 • Darbas
  Street Sweeper
 • Tr. priemonės
  AUDI

Paskutiniai profilyje apsilankė

1.193 profilio peržiūros
 1. Nike_Bird

  nalogas Į šį sąrašą bus rašomi žaidėjai, kurie yra sukčiai ir apgavikai. Pasitikrinę šiame poste žinosite, kuo tikrai negalima pasitikėti. Kelio iš šio sąrašo - NĖRA. Norėdami įdėti žmogų į šį sąrašą, visus turimus įrodymus turite siųsti @Nike_Bird asmenine žinute forume. Įrodymai turi būti ne senesni, kaip nuo 2019-08.19 ( Dėl didelės sumos, bus taikomos išimtys). Įrodymai turi būti filmuota medžiaga arba nuotraukos (Keltos į imgur) TTT turi teisę netarpininkauti šiems žmonėms. Žaidėjas, esantis TTT naloge, neturi teisės mutinti žaidėjo, jeigu jis jį pavadino "Scameriu". Už tai gresia administratoriaus įspėjimai. (Rašant papeikimą, privaloma pateikti nuorodą į temą jog žaidėjas yra TTT naloge). Už atsiųstą scamerį su pilnais, MUMS TINKANČIAIS įrodymais, jums bus nuimtas forumo įspėjimas. Įrodymus dėl apgavysčių siųsti AŽ @Nike_Bird Nepatikimi žaidėjai:
 2. Nike_Bird

  Pasikeitimai informacijoje Tik mūsų komanda gavo leidimą bausti administratorius, kurie trukdo žvejybai (kick'ina ir pan). Taip sieksime sustabdyti sukčiavimus, o administratorius atbaidyti nuo minties trukdyti kitiems. Jeigu vienas iš žvejojančių gauna kicka, leidžiama mesti dar kartą,bei, žinoma, duodame pasirinkimą permesti ir kitam žvejojančiam, jeigu jo pagauta žuvis jo netenkina. Komandos nariai gali reklamuoti savo paslaugas viešuose chat'uose. Jeigu gaunate crash, tai pasidarykite nuotrauką (ją galite nusiųsti tarpininkui ir gausite galimybę permesti), kitokiu atveju - LOSE. Sukurtas apgavikų sąrašas. Plačiau aprašyta bus žemiau pateiktame atsakyme į temą. Už atsiųstą scamerį su pilnais, MUMS TINKANČIAIS įrodymais, jums bus nuimtas forumo įspėjimas. Įrodymus dėl apgavysčių siųsti AŽ @Nike_Bird Nuo to laiko, kai jums pradėjo kibti žuvis, ją privalote ištraukti per ~5 minutes. Ilgas ir tyčinis „marinavimas“ negalimas (priešingu atveju gali būti skelbiama priešininko pergalė). Negaiškite savo ir kitų laiko, nes ilgesnis žuvies laikymas ant kabliuko jos nepadidins ir nieko nepakeis! Pabrėžiu, kad TTT taisyklės skirtos tik TTT nariams. Žinoma, kiti tarpininkai gali jomis vadovautis, tačiau jie nėra įpareigoti ir gali jas koreguoti/keisti pagal save (ne Jūsų, o gal net Jūsų naudai).
 3. Nike_Bird

  Tikrai neblogi. Lauksiu daugiau.
 4. Sveiki, kaip matote iš temos pavadinimo, jog vyksta rinkimai į "Policijos Departamento" direktoriaus postą. Senasis direktorius, surinko 2 direktoriaus įspėjimus ir buvo nušalintas, be to pateko į juodąjį direktorių sąrašą. Pildyti galite visi, tačiau norėčiau, jog pildytų tie kurie gerai išmano teisėsaugos darbą bei žino kaip pritraukti žaidėjų į savo darbą. Tikiuosi direktorius sugebės išbūti 14 dienų direktoriumi. Linkiu sėkmės. Taisyklės: Draudžiama kopijuoti anketas iš kitų projektų įskaitant ir šio. Draudžiama nuolatos klausinėti apie apžvalgą. Jūsų forumo Vardas_Pavardė turi sutapti su žaidimo Vardas_Pavardė. Turite būtinai paryškinti atsakymus. Turite suprasti kokį darbą atlieka teisėsauga serveryje. Būtina rašyti pagal pateiktą anketą žemiau. Anketa: Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) žaidime?: Jūsų prisistatymas (paminėkite amžių, charakterio bruožus, vardą ir pan.)?: Kaip ketinate rinkti komandą bei spręsti nesutarimus tarp komandos narių?: Kiek įprastai laiko praleidžiate serveryje? Kokių turite idėjų šiam darbui (jei neturite praleiskite)?: Kodėl pasirinkote būtent šį direktorių?: Kiek turite teisėsaugos patirties šiame serveryje?: Kokiais kriterijais vadovausite priimdami žaidėjus į darbą?: Ar esate buvęs teisėsaugos direktoriumi, jei taip papasakokite kaip sekėsi (stenkitės neįvardinti projektų, jog nebūtų reklamos)?: Kodėl būtent jus turėtume pasirinkti tarp kandidatų?:
 5. Nike_Bird

  Atmesta, pati sistema neleidžia grobti jei neturi priešininkų mafija 3 aktyvių narių. Vadinasi kažkas turėjo pakvietimą ir jį užskaitė kaip 3-ąjį CN darbuotoją.
 6. Nike_Bird

  Įrodymų trūkumas.
 7. Nike_Bird

  Sveikas atvykęs. Sėkmės projekte.
 8. Nike_Bird

  Nubaustas.
 9. Nike_Bird

  Sveikas atvykęs. Sėkmės.
 10. Nike_Bird

  Sveikas atvykęs. Sėkmės.
 11. Nike_Bird

  [2019.08.22] Nereikia pildyti dienos apžvalgų, iki tol kol nebus sutvarkytas bugas su /visidarbuotojai vakar. Pranešiu, kai reikės vėl pildyti. @Edgaras_Kamika @Irmantas_Godlike@Harris_Turners @Levis_Levis @Emka_Fire @Hugo_Bosas @Mantas_Noxus
 12. Nike_Bird

  Nes esi "Naujokas" rango. Turi forume surinkti bent 15 pranešimų, tada galėsi daugiau visko daryti.
 13. Nike_Bird

  Sveikas atvykęs. Sėkmės.
 14. Nike_Bird

  Sveikas atvykęs. Sėkmės.
×